TOP-Serwis - Drukarki, kserokopiarki - Sprzedaż, dzierżawa i serwis

Historia firmy Top Serwis sięga 1990 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność, jako jeden z pierwszych - autoryzowany dealer sprzętu biurowego znanych producentów takich, jak: CANON, PANASONIC oraz MITA.

Obecnie załoga Top Serwis liczy 11-tu wykwalifikowanych pracowników, dobranych ze szczególną precyzją pod kątem wymaganych przez nas odpowiednich kwalifikacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną i fachową obsługę każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Zakres naszej działalności to sprzedaż, serwis urządzeń techniki biurowej oraz dystrybucja do nich materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. W celu zminimalizowania kosztów eksploatacyjnych oraz ochrony srodowiska  wprowadzilismy do oferty zregenerowane tonery do drukarek laserowych. Tonery przez nas zregenerowane z naszym logo sprzedajemy z sukcesem do wielu partnerów zadowolonych z ich jakości i bardzo konkurencyjnej ceny.

Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie, wywiązujemy się ze wszystkich zobowiązań wynikających z zawartych umów. Wiedza, właściwa obsługa handlowa, profesjonalność działania, dobrze zorganizowany i szybki sprawny Serwis powodują, że nasza firma jest niezawodnym partnerem, na którym można polegać.

Jesteśmy liderem w branży urządzeń biurowych w województwie świętokrzyskim, co owocuje że współpracujemy z wieloma dużymi firmami i poważnymi instytucjami.

Starając się wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów, stale i z pełnym zaangażowaniem poszerzamy naszą ofertę, proponujemy dogodne warunki finansowe, pełne doradztwo handlowe oraz gwarantowane zadowolenie.

Zdobyte certyfikaty i uprawnienia są naszą przepustką i fundamentem budowania zaufania wśród naszych obecnych, jak również przyszłych klientów.

TOP-SERWIS

ul. Chodkiewicza 4

25-125 Kielce

KONTAKT

Tel. 41 362 01 00

e-mail: biuro@top-serwis.pl

Informacje prawne

Copyright © TOP SERWIS

Realizacja Exentis 2015